Dzisiaj (sobota, 30 stycznia) siatkarscy juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra rozegrali kolejny mecz w ramach rozgrywek wojewódzkich.
Tym razem na wyjeździe zagrali z MKS Olavia Oława. Na szczęście nie było niespodzianki. Drużyna z Oławy w 12 meczach nie zdobyła nawet punktu. Złą passę kontynuowała również dzisiaj.
Kamiennogórzanie wygrali 3:0 (25:18, 25:19, 25:16).
Za tydzień (6 lutego) mecz w Kamiennej Górze. Sudety podejmować będą Ikara Legnica. Drużyny sąsiadują w tabeli. Sudety mają jeden punktów więcej, ale rozegrały jeden mecz więcej.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze