Znane są już wyniki konkursów na dyrektorów trzech placówek oświatowych prowadzonych przez powiat kamiennogórski.
Konkursy ogłoszone zostały w związku z kończącymi się kadencjami obecnych dyrektorów. Dotyczyły Zespołu Szkół Specjalnych, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.
Na każdy z konkursów wpłynęła tylko jedna oferta, złożona przez obecną dyrektor. Komisje konkursowe zebrały się 8 marca i wskazały jedyne kandydatki, jako zwyciężczynie konkursów. Zarząd powiatu zaakceptował ten wybór.
W ZSZiO dyrektorem pozostanie Mariola Jaciuk, w ZSS Wioletta Engler, a w MOS Katarzyna Bandyk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze