Reklama

Wyniki konkursów na dyrektorów placówek oświatowych w powiecie kamiennogórskim

Znane są już wyniki konkursów na dyrektorów trzech placówek oświatowych prowadzonych przez powiat kamiennogórski.

Konkursy ogłoszone zostały w związku z kończącymi się kadencjami obecnych dyrektorów. Dotyczyły Zespołu Szkół Specjalnych, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.

Na każdy z konkursów wpłynęła tylko jedna oferta, złożona przez obecną dyrektor. Komisje konkursowe zebrały się 8 marca i wskazały jedyne kandydatki, jako zwyciężczynie konkursów. Zarząd powiatu zaakceptował ten wybór. 

Reklama

W ZSZiO dyrektorem pozostanie Mariola Jaciuk, w ZSS Wioletta Engler, a w MOS Katarzyna Bandyk.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama