Podczas dzisiejszej (czwartek, 11 lutego) sesji radni Lubawki wrócili do proponowanej przez burmistrz Ewę Kocembę podwyżki opłaty za odbiór odpadów.
Burmistrz kolejny raz zaproponowała podwyżkę opłaty za odbiór odpadów do 28 zł za osobę miesięcznie. Podczas obrad przewodniczący Michał Ołdak zaproponował podwyżkę do 24 zł. Swoją propozycję uzasadnił trwającymi w kraju pracami nad prawem mogącym zmniejszyć koszty odbioru odpadów.
Za przyjęciem stawki 24 zł zagłosowało 14 radnych, wszyscy obecni na sesji. Nowa stawka obowiązywać będzie od 1 marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze