Reklama

Będzie nowy wóz

Kamiennogórska komenda Państwowej Straży Pożarnej najprawdopodobniej jeszcze w tym roku otrzyma nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy.

 

Komenda Wojewódzka PSP we Wrocławiu planuje w 2020 roku zakup m.in. sześciu średnich samochodów ratowniczo ? gaśniczych z funkcją ograniczania stref skażeń chemicznych i ekologicznych zostanie sfinansowany z budżetu państwa, funduszu wsparcia PSP, środków ubezpieczeniowych KG PSP i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szacowana wartość zamówienia to 5,2 mln zł brutto.

Jeden z tych pojazdów ma trafić do PSP w Kamiennej Górze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama