Na terenie powiatu kamiennogórskiego trwa społeczna akcja Będzie dobrze. Każdy może się do niej przyłączyć.
Wystarczy wywiesić plakat, baner, czy w jakikolwiek inny sposób wyeksponować hasło Będzie dobrze #zostańwdomu. Napis można wzbogacić o elementy graficzne. Napisy pojawiają się na terenie całego powiatu, na płotach, balkonach, w oknach.
Zdjęciem swojego napisu można pochwalić się na facebookowym profilu: Będzie dobrze - Powiat Kamiennogórski

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze