Reklama

Będą wypłaty

Dzisiaj (poniedziałek, 25 listopada) odbyła się nadzwyczajna sesja rady miasta Lubawka. Jedyny punkt dotyczył zmian w budżecie.

 

Radni musieli wprowadzić do budżetu pieniądze przekazane przez wojewodę na wypłatę przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej świadczeń wychowawczych. Wypłata ma nastąpić do końca listopada. Bez wcześniejszego wprowadzenia zmian w budżecie nie byłoby to możliwe.

Wojewoda przekazuje pieniądze na świadczenia cyklicznie. Radni z reguły się tym nie zajmują. Zmian w budżecie może dokonać burmistrz. Tym razem, z powodu choroby, burmistrz nie mogła podjąć takiej decyzji, musiała zająć się tym rada.

Reklama

Za wprowadzeniem zmian w budżecie zagłosowało 11 radych, wszyscy obecni na sesji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama