Reklama

Bawią się w Świdniku

W Świdniku w miejscu gdzie planowana jest budowa nowego Domu Kultury i remisy OSP odbywa się Festyn. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwony Tulipan i Krzysztof Daukszewicz.

 

K. Daukszewicz jest związany ze wsią. Ostatni tomik poezji kończył w jednym z domów na terenie Świdnika. Tym razem da koncert dla mieszkańców. 

Na polanie we wsi rozstawione są stoiska z grillem, bigosem, lodami, watą. Każdy może zakupić cegiełkę na budowę Domu Kultury i remizy. Zabawę dla dzieci wspiera OSP Marciszów. 

Na scenie wystąpią zespoły z Kamiennej Góry, Złotoryi, Wrocławia i oczywiście miejscowi. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama