W Świdniku w miejscu gdzie planowana jest budowa nowego Domu Kultury i remisy OSP odbywa się Festyn. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwony Tulipan i Krzysztof Daukszewicz.
K. Daukszewicz jest związany ze wsią. Ostatni tomik poezji kończył w jednym z domów na terenie Świdnika. Tym razem da koncert dla mieszkańców.

Na polanie we wsi rozstawione są stoiska z grillem, bigosem, lodami, watą. Każdy może zakupić cegiełkę na budowę Domu Kultury i remizy. Zabawę dla dzieci wspiera OSP Marciszów.

Na scenie wystąpią zespoły z Kamiennej Góry, Złotoryi, Wrocławia i oczywiście miejscowi.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze