Już 30 maja (czwartek, Boże Ciało) w Pisarzowicach na polu paintballowym odbędzie się pierwsza edycja Leśnego Turnieju Paintballowego. Organizatorem spotkania jest KillHouse.
Gramy szybkie mecze w trybie PODBÓJ z limitem punktów (walka o flagi trwa do momentu osiągnięcia przez jedną z drużyn określonego limitu punktów. Zespół, który jako pierwszy osiągnie limit ? wygrywa). Każdy mecz będzie składał się z dwóch rund i ewentualnie dogrywki. Decydująca będzie ilość zdobytych punktów. Wszystkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie.
System rozgrywek będzie ustalony, w oparciu o ilość zgłoszonych drużyn.
Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidzieliśmy medale oraz upominki ufundowane przez firmę TIPPMANN ? producenta doskonałego sprzętu paintballowego.
Szczegóły na Evencie na Facebook"u
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze