Reklama

Battlefield Millenium

Już 30 maja (czwartek, Boże Ciało) w Pisarzowicach na polu paintballowym odbędzie się pierwsza edycja Leśnego Turnieju Paintballowego. Organizatorem spotkania jest KillHouse.

Gramy szybkie mecze w trybie PODBÓJ z limitem punktów (walka o flagi trwa do momentu osiągnięcia przez jedną z drużyn określonego limitu punktów. Zespół, który jako pierwszy osiągnie limit ? wygrywa). Każdy mecz będzie składał się z dwóch rund i ewentualnie dogrywki. Decydująca będzie ilość zdobytych punktów. Wszystkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie.
System rozgrywek będzie ustalony, w oparciu o ilość zgłoszonych drużyn.
Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidzieliśmy medale oraz upominki ufundowane przez firmę TIPPMANN ? producenta doskonałego sprzętu paintballowego.
Szczegóły na Evencie na Facebook"u

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama