Jeden z internautów przysłał nam zdjęcie wykonane w Krzeszowie przy ścieżce rowerowej, w miejscu przeznaczonym do zatrzymywania się turystów.
Przy ścieżce, w pobliżu byłej stacji kolejowej, ustawiona jest ławka, stojak na rowery i kosz na śmieci. Niestety kosz jest zbyt mały. Śmieci leżą wokół pojemnika. Według autora zdjęcia sytuacja powtarza się od kilku tygodni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze