Z okazji Dnia Dziecka, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza wszystkie dzieci i ich najbliższych do obejrzenia i wysłuchania specjalnie przygotowanych na ten dzień bajek i animacji teatralnych w wykonaniu pracowników i działaczy naszego ośrodka.
Bajki przez cały tydzień publikowane będą na naszym oficjalnym kanale w serwisie You Tube oraz na profilu społecznościowym Domu Kultury w Lubawce i Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim.
Jako pierwszy z życzeniami i bajką "Lew Teodor" przychodzi sam Dyrektor MGOK - Sławomir Sławiński. -> https://youtu.be/j9DXWcAc3cU <-
Pełna playlista bajek dostępna jest pod adresem: Bajki na Dzień Dziecka 2020 - MGOK
https://www.youtube.com/playlist?list=PL1sE0cpRfOKIVfBs6blYH00njIEkQPGJK
Serdecznie zapraszamy!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze