W sobotę (1 czerwca) w Pisarzowicach został rozegrany Puchar Dolnego Śląska w grach pojedynczych w badmintonie. Organizatorem był UKS ?Maraton? Pisarzowice.
Do zawodów zgłosiło się ponad 70 zawodników z całego Dolnego Śląska. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach U11 i U15.
Wyniki
U11- dziewczęta
1. Weronika Hoszowska UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
2. Hanna Rogal KS Chojnik Jelenia Góra
3. Justyna Piechulska KS Chojnik Jelenia Góra
U11- chłopcy
1. Kacper Zawiłowicz UKS? Maraton? Pisarzowice
2. Michał Jaworski KS Badminton Kobierzyce
3. Antoni Wielgus KS Badminton Kobierzyce
U15 ? dziewczęta
1. Maja Grzanka KS Chojnik Jelenia Góra
2. Julia Szajner UKS 2 Sobótka
3. Anna Potkańska KS Chojnik Jelenia Góra
U15-chłopcy
1. Kacper Krawczyk UKS Smecz Bogatynia
2. Wiktor Kurzeja KS Chojnik Jelenia Góra
3. Jakub Sidor KS Badminton Kobierzyce

Turniej dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Dziękujemy również Maciejowi Pałacowi ? Intermarche za ufundowanie owoców i wody dla zawodnikom, rodzicom za upieczenie pysznych ciast.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze