Wesołe miasteczko, które rozłożyło się nad kamiennogórskim zalewem, zablokowało wydeptaną ścieżkę prowadzącą z osiedla krzeszowskiego nad zalew.
Organizatorzy poradzili sobie z tym problemem wycinając dziury w siatce ogradzającej korty tenisowe. Teraz można obejść zablokowany fragment ścieżki przechodząc przez otwory w płocie i idąc po korcie. Dziury mają zostać załatane po zakończeniu Dni Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze