Dzisiaj rozegrana została ostatnia kolejka IV ligi okręgowej trampkarzy. W ostatnim meczu zmierzyły się dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego.
Bóbr Marciszów podejmował lidera rozgrywek MKS Chełmsko Śląskie. Mecz zakończył się wynikiem 0:2. Bramki zdobyli Hubert Łojko i Kacper Zięba.
MKS Chełmsko Śląskie wygrał ligę i awansował do trzeciej ligi okręgowej. MKS wygrał 13 spotkań, 1 przegrał. Młodzi piłkarze z Chełmska zdobyli 101 bramek, stracili 22.
Trenerami drużyny są Mariusz Zbrzyzny i Tomek Meuszyński.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze