Reklama

Wczoraj rozegrane zostały mecze Pucharu Polski. Jedynym reprezentantem powiatu na tym etapie rozgrywek są Czarni Przedwojów. 

Czarni mieli rozegrać mecz z Olszą Olszyna Lubańska. Przeciwnicy zrezygnowali jednak z udziału w rozgrywkach. Czarni awansowali do kolejnej rundy.

Sudety Giebułtów    0-3    Victoria Jelenia Góra
Orzeł II Mysłakowice    6-1    Pogoń Świerzawa    
Czarni Przedwojów    -    Olsza Olszyna Lubańska - goście wycofali się z rozgrywek
Lechia Piechowice    0-1    Lotnik Jeżów Sudecki    
Nysa II Zgorzelec    3-1    Chrobry Nowogrodziec    
BKS Bobrzanie II Bolesławiec    0-1    Twardy Świętoszów
Hutnik II Pieńsk    2-1    Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Apis Jędrzychowice    5-1    BKS Bobrzanie Bolesławiec
WKS Żarki Średnie    3-1    LZS Kościelnik    
Kolonia Bolesławiec    0-2    GKS Raciborowice
KS Stare Jaroszowice    2-5    KS Łomnica
Orzeł Wojcieszów    2-3    Włókniarz Leśna
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka    3-2    Granica II Bogatynia
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: 90minut.pl
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama