Wczoraj rozegrane zostały mecze Pucharu Polski. Jedynym reprezentantem powiatu na tym etapie rozgrywek są Czarni Przedwojów.
Czarni mieli rozegrać mecz z Olszą Olszyna Lubańska. Przeciwnicy zrezygnowali jednak z udziału w rozgrywkach. Czarni awansowali do kolejnej rundy.
Sudety Giebułtów 0-3 Victoria Jelenia Góra
Orzeł II Mysłakowice 6-1 Pogoń Świerzawa
Czarni Przedwojów - Olsza Olszyna Lubańska - goście wycofali się z rozgrywek
Lechia Piechowice 0-1 Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa II Zgorzelec 3-1 Chrobry Nowogrodziec
BKS Bobrzanie II Bolesławiec 0-1 Twardy Świętoszów
Hutnik II Pieńsk 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
Apis Jędrzychowice 5-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
WKS Żarki Średnie 3-1 LZS Kościelnik
Kolonia Bolesławiec 0-2 GKS Raciborowice
KS Stare Jaroszowice 2-5 KS Łomnica
Orzeł Wojcieszów 2-3 Włókniarz Leśna
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3-2 Granica II Bogatynia
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze