DRODZY MIESZKAŃCY !
Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i pracowników Spółdzielni, apelujemy do mieszkańców o ograniczenie wizyt w Spółdzielni Mieszkaniowej. Prosimy, aby wszelkie formalności niewymagające bezpośredniego kontaktu z pracownikami załatwiać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
1.telefonicznie :75 649 52 65 lub 75 745 94 30
2.za pośrednictwem drogi elektronicznej: [email protected]
3.za pośrednictwem Internetowej Obsługi Kontrahenta
Na korytarzu SM przygotowana jest urna do składania pism i wniosków.
W pilnych sprawach osobiste spotkanie z pracownikami lub Zarządem Spółdzielni możliwe będzie jedynie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
Jednocześnie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia przypominamy, że osoby starsze, przewlekle chore i z obniżoną odpornością są szczególnie narażone na ciężkie powikłania związane z zakażeniem koronawirusem. Apelujemy zatem do osób starszych, by w miarę możliwości ograniczyły działalność w społeczeństwie, tzn. by unikały zgromadzeń publicznych i zachowały szczególną ostrożność.
Dziękujemy za zastosowanie się do Naszej prośby
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze