Reklama

Apel

Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że mieszkańcy mają obowiązek przestrzegać zapisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Kamienna Góra.


Nowy system gospodarowania odpadami uwzględnia prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów.

Przypominamy, że odpady wielkogabarytowe, takie jak stare meble, elektrośmieci (np. lodówki, pralki itp.), gruz budowlany w ilości 2 x 120l rocznie na gospodarstwo domowe, opony - mieszkaniec ma obowiązek dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który został utworzony przy ul. Broniewskiego 13 w Kamiennej Górze.

Unikajmy sytuacji które obrazują zdjęcia poniżej, a które często zdarzają się na terenie miasta.

Razem dbajmy o czystość i porządek w Naszym Mieście!



Z up. Burmistrza Miasta Kamiennej Góry
Zastępca Burmistrza
/-/ Kazimierz Kawa

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama