Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że mieszkańcy mają obowiązek przestrzegać zapisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Kamienna Góra.
Nowy system gospodarowania odpadami uwzględnia prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów.
Przypominamy, że odpady wielkogabarytowe, takie jak stare meble, elektrośmieci (np. lodówki, pralki itp.), gruz budowlany w ilości 2 x 120l rocznie na gospodarstwo domowe, opony - mieszkaniec ma obowiązek dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który został utworzony przy ul. Broniewskiego 13 w Kamiennej Górze.
Unikajmy sytuacji które obrazują zdjęcia poniżej, a które często zdarzają się na terenie miasta.
Razem dbajmy o czystość i porządek w Naszym Mieście!

Z up. Burmistrza Miasta Kamiennej Góry
Zastępca Burmistrza
/-/ Kazimierz Kawa
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze