Reklama

Anioł za śledzie

Dzisiaj (sobota, 14 grudnia) mieszkańcy gminy Kamienna Góra spotkali się przy wigilijnym stole w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach.

 

Każde z sołectw przygotowało jedną potrawę, której spróbować mogli wszyscy uczestnicy spotkania. Na scenie zaprezentowali się lokalni wykonawcy, m.in. dzieci z pisarzowickiego przedszkola. Zagrał zespół Chcemy.

W tym roku jury oceniało potrawy ze śledziem. Do konkursu zgłoszonych zostało piętnaście potrwa. Nagrodą był Złoty Anioł, statuetka przygotowana specjalnie na ten konkurs. Wygrała grupa My Krzeszowianie. Jury przyznało dwa wyróżnienia dla sołectw Przedwojów i Czadrów. Zwycięzcy przygotowali paluszki ze śledzia pieczone w sezamie z dipami.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama