Już 22 listopada w szkole w Chełmsku Śląskim (ul. Kolonia 14) zaprezentowany zostanie album "Chełmsko Śląskie na pocztówkach z XIX i XX wieku - pamięci Janusza Rudnickiego".
Album przygotowało stowarzyszenie "Wspólnie dla Chełmska". Podczas spotkania będzie można kupić cegiełkę (50 zł) na rzecz stowarzyszenia.
Książka nie będzie jedyną atrakcją wieczoru. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie obraz olejny - Pejzaż Chełmska Śląskiego z 1935 roku. Organizatorzy pokażą również kronikę sióstr Elżbietanek z Chełmska Śląskiego obejmująca lata 1865-1982.
Spotkanie zaplanowane jest na 22 listopada, o godzinie 17:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze