Reklama

Akcja - zbiórka ELEKTROŚMIECI

Szkoła w Chełmsku Śląskim wspólnie z Green Office Ecologic ogłasza akcję "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci?


Zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego zaczyna się od 23 IX i trwać będzie do odwołania.

Zbierane będą: żelazka, laptopy, wiertarki, silniki elektryczne, lodówki, pralki, kuchenki, płyty indukcyjne mikrofalówki, telefony, drukarki, skanery, monitory, telewizory i wiele, wiele innych elektrosprzętów. (sprawdź: http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/rodzaje-elektrosmieci/ )

Elektrośmieci należy składować w wyznaczonym miejscu w pobliżu szarego garażu na terenie parkingu przy sali gimnastycznej i wejścia do szkoły przez ?Zieloną klasę?.

Reklama

Brama otwarta od 8.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku

Organizatorzy zachęcają wszystkich do przynoszenia zużytego, zepsutego sprzętu (najlepiej kompletnego).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama