Szkoła w Chełmsku Śląskim wspólnie z Green Office Ecologic ogłasza akcję "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci?
Zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego zaczyna się od 23 IX i trwać będzie do odwołania.
Zbierane będą: żelazka, laptopy, wiertarki, silniki elektryczne, lodówki, pralki, kuchenki, płyty indukcyjne mikrofalówki, telefony, drukarki, skanery, monitory, telewizory i wiele, wiele innych elektrosprzętów. (sprawdź: http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/rodzaje-elektrosmieci/ )
Elektrośmieci należy składować w wyznaczonym miejscu w pobliżu szarego garażu na terenie parkingu przy sali gimnastycznej i wejścia do szkoły przez ?Zieloną klasę?.
Brama otwarta od 8.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku
Organizatorzy zachęcają wszystkich do przynoszenia zużytego, zepsutego sprzętu (najlepiej kompletnego).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze