Reklama

Akcja Wystawka

9 marca zaczynamy w Kamiennej Górze akcję ?Wystawka?. Będzie się można pozbyć odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Akcja potrwa do 27 marca 2020 r.

 

Szczegółowy harmonogram odbioru jest dostępny na stronie Urzędu Miasta. Kontenery będą oznaczone napisem ?Wystawka?. Odpady należy wrzucać do pojemników, nie ustawiać ich obok. Kontenery będą wystawiane codziennie do godz. 11.00 (wg. wykazu) i zabierane po godz. 9.00 następnego dnia.

Szczegółowych informacji na temat akcji udziela Wydział Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska UM pok. 105, tel. 75 64 55 130.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama