Już w poniedziałek (3 listopada) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbędzie się spotkanie z Karolem Wójcickim.
Popularyzator astronomii zabierze uczestników spotkania w podróż przez wszechświat.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp wolny.
We wtorek (4 listopada) zaplanowano dwa spotkania (godzina 9:00 i 10:00) skierowane głównie do uczniów krzeszowskiej szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze