Reklama

Akademia Doktora Pieprzyka

Uczniowie klas trzecich z kamiennogórskich szkół podstawowych wzięli dziś udział w profilaktycznym programie onkologicznym - Akademia Doktora Pieprzyka. Spotkanie zorganizował wydział promocji i polityki społecznej w urzędzie miasta. Widowisko obejrzała prawie setka dzieci.

Program Akademia Doktora Pieprzyka jest realizowany pod patronatem naukowym dr n. med. Jacka Calika. W formie wesołej zabawy uczy dzieci pożądanych zachowań profilaktycznych, wskazuje, jak rozpoznawać niepokojące zmiany skórne i dlaczego należy zgłaszać je rodzicom. Doktor Pieprzyk zachęca najmłodszych, aby zwracali uwagę na nietypowe znamiona także u członków rodziny.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama