Reklama

Yonex Bad-Cup 2024: Zwycięzcy i wyniki turnieju badmintonowego w Pisarzowicach

Aktualizacja 24.03.2024.
Publikujemy uzupełnione i poprawione wyniki turnieju.

W turnieju indywidualnym w kategorii open wygrał Mateusz Kawka (Jelenia Góra), drugie miejsce zajął Mateusz Piasecki (Krzeszów), a trzecie Michał Mazur (Przedwojów). W kategorii amator najlepszy był Marek Tracz (Wrocław), przed Pawłem Grzegorzewskim (Bolesławiec) i Lesłąwem Potempą (Złotoryja).

W turnieju deblowym amatorów pierwsze miejsca zajęła para Kuba Kowalski / Lesław Potempa, drugie Kuba Pietryga / Monika Teklak, trzecie para Marek Tracz / Mariusz Wołejszo. Trzecie miejsce zajęli Potempa / Kowalski. W kategorii open wygrała para Michał Mazur / Mateusz Kawka. Drugie miejsce zajął debel Grzegorz Kłębczyk / Mateusz Piasecki. Trzecie Tomek Witkowski / Łukasz Jaroński.

Reklama

Oryginalna informacja
Ponad 40 zawodników, w tym Czech i Ukrainiec, grało w dziewiątej edycji Yonex Bad-Cup. Zawody badmintonowe odbyły się w hali przy szkole w Pisarzowicach.

Zawodnicy rywalizowali w grach singlowych i deblowych. W każdej grupie rywalizowała kategoria amator i open.

 

Czy Patryk Straus pozostanie wójtem gminy Kamienna Góra?

Czy Patryk Straus powinien pozostać wójtem?

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/03/2024 17:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama