Aktualizacja 24.03.2024.
Publikujemy uzupełnione i poprawione wyniki turnieju.
W turnieju indywidualnym w kategorii open wygrał Mateusz Kawka (Jelenia Góra), drugie miejsce zajął Mateusz Piasecki (Krzeszów), a trzecie Michał Mazur (Przedwojów). W kategorii amator najlepszy był Marek Tracz (Wrocław), przed Pawłem Grzegorzewskim (Bolesławiec) i Lesłąwem Potempą (Złotoryja).
W turnieju deblowym amatorów pierwsze miejsca zajęła para Kuba Kowalski / Lesław Potempa, drugie Kuba Pietryga / Monika Teklak, trzecie para Marek Tracz / Mariusz Wołejszo. Trzecie miejsce zajęli Potempa / Kowalski. W kategorii open wygrała para Michał Mazur / Mateusz Kawka. Drugie miejsce zajął debel Grzegorz Kłębczyk / Mateusz Piasecki. Trzecie Tomek Witkowski / Łukasz Jaroński.
Oryginalna informacja
Ponad 40 zawodników, w tym Czech i Ukrainiec, grało w dziewiątej edycji Yonex Bad-Cup. Zawody badmintonowe odbyły się w hali przy szkole w Pisarzowicach.
Zawodnicy rywalizowali w grach singlowych i deblowych. W każdej grupie rywalizowała kategoria amator i open.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze