Reklama

850 tys. zł na projekt!

Około 850.000 zł udało się pozyskać urzędnikom ze starostwa na projekt pt.: "Wdrożenie kompleksowego systemu rozwoju szkół Powiatu Kamiennogórskiego". Program finansowany jest z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 
Powiat przystąpił do X rundy konkursu "System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół".

- Złożyliśmy wniosek o dofinansowanie naszego projektu pt.: "Wdrożenie kompleksowego systemu rozwoju szkół Powiatu Kamiennogórskiego" - mówi starosta Ewa Kocemba. - 3 października Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) w Warszawie zatwierdził go.

19 listopada w stolicy odbyły się negocjacje ostatecznej kwoty budżetu projektu. Wzięli w nich udział starosta Kocemba, Cecylia Skulska (obie na zdjęciu), naczelnik wydziału edukacji oraz Łukasz Prochacki, naczelnik wydziału promocji i rozwoju powiatu. Udało im się wywalczyć aż 850.000 zł dla naszego projektu. Pieniądze te zostaną przeznaczone na poprawę jakości systemu doskonalenia nauczycieli ze szkół w naszym powiecie, które wcześniej zadeklarowały chęć otrzymania takiego wsparcia. Placówki te otrzymają ponadto wsparcie w wykonywaniu zadań nakładanych na nie przez państwo, jak również w rozwiązywaniu indywidualnych tematów problemowych.

Projekt będzie realizowany od 1 stycznia 2014 r. do 31 sierpnia 2015 r.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama