Aktualizacja 18:33
Po godzinie 14:30 kawalkada historycznych pojazdów przejechała wokól centrum Kamiennej Góry i pojechała w kierunku Kowar.
Oryginalna informacja
Przy podziemiach Arado w Kamiennej Górze można dzisiaj oglądać rekonstruktorów oraz historyczne pojazdy. Impreza zorganizowana została z okazji 80. rocznicy lądowania aliantów w Normandii.
Ekspozycja to nawiązanie do znanych w przeszłości rajdów Arado, podczas których organizowane były potyczki nawiązujące do czasów II wojny światowej.
Tym razem strzelania nie będzie, ale miłośnicy rekonstrukcji pokazują sprzęt i umundurowanie z epoki. Są zarówno jednostki niemieckie, jak i alianckie. Do Arado przyjechały grupy z Polski i Czech.
Ekspozycja będzie dostępna do godziny 14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze