Troje mieszkańców powiatu kamiennogórskiego uczestniczyło w piątek (29 września) w Dolnośląskim Sejmiku Szkolnej Kultury Fizycznej we Wrocławiu. Spotkanie zorganizowane zostało pod hasłem „70 lat dla Szkoły, Zdrowia, Sportu”.
Podczas Sejmiku podsumowanych zostało 70 lat działania Szkolnego Związku Sportowego. Podczas debaty analizowano rolę SZS. Odbyła się inauguracja programu Sprawny Dolnoślązaczek 2023/24.
Sportowi działacze otrzymali wyróżnienia i medale. Katarzyna Bandyk, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Kamiennej Górze otrzymała Medal Ministra Edukacji Narodowej. Wioletta Engler dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odebrała medal „Za zasługi w sporcie szkolnym” przyznawany Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego. Zenon Król dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej otrzymał odznakę „Za Zasługi dla Sportu” przyznaną przez Ministra Sportu i Turystyki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze