Na stadionie w Lubawce odbyła się szósta edycja lekkoatletycznych zawodów LubawkAthletics. Startować mogli wyłącznie zawodnicy z licencjami PZLA.
Od rana na stadionie rywalizowało kilkuset zawodników. Większość reprezentowała dolnośląskie kluby. Przyjechali również zawodnicy z Teresina w województwie mazowieckim, Opola i Nysa w województwie opolskim, Gliwic i Bytomia z województwa śląskiego, Przeźmierzowa z województwa wielkopolskiego.
Rywalizowano w biegach na różnych dystansach, biegach przez płotki, chodzie, skoku w dal, trójskoku, rzucie oszczepem, pchnięciu kulą.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze