Niestety, kolejny mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego postanowił wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu.
23 lutego przed godziną ósmą wałbrzyscy policjanci „drogówki” zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 52-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który na ul. 1 Maja w Wałbrzychu kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,61 promila alkoholu w organizmie drogowego przestępcy. Kierującemu podczas kontroli mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Jego samochód trafił na miejski parking strzeżony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze