Reklama

Agencja wypłaci 250 tys. zł nagrody za frekwencję wyborczą

W przyszłym roku koła gospodyń wiejskich z terenu gminy Kamienna Góra będą się cieszyć sporym budżetem. Wójt gminy Patryk Straus poinformował o podziale środków będących nagrodą za frekwencję wyborczą.

Zgodnie z rozporządzeniem nagrodę wypłacać będzie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nagroda za frekwencję wyborczą w październikowych wyborach to 250 tys. zł dzielone na wszystkie koła gospodyń wiejskich z terenu gminy.

Na terenie gminy Kamienna Góra działa pięć KGW. Każde z nich otrzyma więc 50 tys. zł. Nagroda ma trafić na konto KGW do 30 czerwca 2024 roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama