W przyszłym roku koła gospodyń wiejskich z terenu gminy Kamienna Góra będą się cieszyć sporym budżetem. Wójt gminy Patryk Straus poinformował o podziale środków będących nagrodą za frekwencję wyborczą.
Zgodnie z rozporządzeniem nagrodę wypłacać będzie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nagroda za frekwencję wyborczą w październikowych wyborach to 250 tys. zł dzielone na wszystkie koła gospodyń wiejskich z terenu gminy.
Na terenie gminy Kamienna Góra działa pięć KGW. Każde z nich otrzyma więc 50 tys. zł. Nagroda ma trafić na konto KGW do 30 czerwca 2024 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze