Reklama

50 lat razem - galeria zdjęć

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego świętowali dzisiaj (sobota, 7 września) Stanisława i Tadeusz Postawa.

 

Państwo Postawa praktycznie cała życie związani są z Kamienną Górą. Pani Stanisława urodziła się w ty mieście w 1949 roku, pan Tadeusz (rocznik 1945) przyjechał do miasta jako małe dziecko. On pracował w kopalni Victoria w Wałbrzychu. Pani Stanisława karierę zawodową zakończyła w SOPP-ie. Związek małżeński zawarli 25 grudnia 1968 roku w Kamiennej Górze. Mają pięcioro dzieci, doczekali się dziesięciorga wnucząt.

Z okazji jubileuszu otrzymali medal przyznawany przez prezydenta, a wręczony przez burmistrza.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama