W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego świętowali dzisiaj (sobota, 7 września) Stanisława i Tadeusz Postawa.
Państwo Postawa praktycznie cała życie związani są z Kamienną Górą. Pani Stanisława urodziła się w ty mieście w 1949 roku, pan Tadeusz (rocznik 1945) przyjechał do miasta jako małe dziecko. On pracował w kopalni Victoria w Wałbrzychu. Pani Stanisława karierę zawodową zakończyła w SOPP-ie. Związek małżeński zawarli 25 grudnia 1968 roku w Kamiennej Górze. Mają pięcioro dzieci, doczekali się dziesięciorga wnucząt.
Z okazji jubileuszu otrzymali medal przyznawany przez prezydenta, a wręczony przez burmistrza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze