W ramach Dni Kamiennej Góry rozegrany został dzisiaj (sobota, 4 czerwca) 42. Turniej Szachowy "Dni Kamiennej Góry" o puchar burmistrza. Do rywalizacji przystąpiło 42 szachistów.
Turniej rozegrano systemem szwajcarskim w 9 rundach, po 15 minut dla gracza w meczu. Wygrał Paweł Kowalczyk (Wieża Pęgów). Drugie miejsce zajął Ireneusz Lada (Redlice), a trzecie Wojciech Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów). Najlepszą kobietą okazała się Emilia Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów). Kategorię do lat 15 wygrał Bartosz Smukowski (WKSz Hetman Wałbrzych). W grupie do lat 20 pierwsze miejsce zajął Jakub Kubicz (WKSz Hetman Wałbrzych). Grupę do lat 8 wygrał Artur Mucha (Olszyny), a do lat 10 Alina Turek (Kamienna Góra).
Więcej o Dniach Kamiennej Góry - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze