Reklama

42 szachistów w 42 turnieju

W ramach Dni Kamiennej Góry rozegrany został dzisiaj (sobota, 4 czerwca) 42. Turniej Szachowy "Dni Kamiennej Góry" o puchar burmistrza. Do rywalizacji przystąpiło 42 szachistów.



Turniej rozegrano systemem szwajcarskim w 9 rundach, po 15 minut dla gracza w meczu. Wygrał Paweł Kowalczyk (Wieża Pęgów). Drugie miejsce zajął Ireneusz Lada (Redlice), a trzecie Wojciech Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów). Najlepszą kobietą okazała się Emilia Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów). Kategorię do lat 15 wygrał Bartosz Smukowski (WKSz Hetman Wałbrzych). W grupie do lat 20 pierwsze miejsce zajął Jakub Kubicz (WKSz Hetman Wałbrzych). Grupę do lat 8 wygrał Artur Mucha (Olszyny), a do lat 10 Alina Turek (Kamienna Góra).

Więcej o Dniach Kamiennej Góry - kliknij tutaj

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama