32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krzeszowie już Gra.
Do 12 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzeszowie, działający w szkolnym Wolontariacie przygotowali WOŚPową puszkę do której każdy może wrzucić pieniądze na zbiórkę.
W tym roku celem jest zbieranie funduszy na urządzenia dla oddziałów pulmonologicznych pod hasłem Płuca po pandemii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze