Reklama

30-lecie na rynku

Dzisiaj (wtorek, 4 czerwca) w południe na rynku w Kamiennej Górze rozbrzmiał hymn. W ten sposób uczczono 30. rocznicę częściowo wolnych wyborów z 1989 roku.

 

Na rynku zgromadziła się młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących, pracownicy Centrum Kultury i Muzeum Tkactwa oraz grupa mieszkańców. Po hymnie na rynku wysłuchać można było muzyki kojarzonej z wydarzeniami końca lat 8-tych XX wieku, zarówno wykonywanej na żywo, jak i nagranej.

Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla osób urodzonych 4 czerwca. Każda z takich osób otrzymała pączka. Okazało się, że warunek spełnia tylko wójt Patryk Straus. Pozostałe pączki trafiły do uczniów zgromadzonych na rynku.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama