Rekordowa frekwencja na koncercie w Domu Kultury w Lubawce. Ponad 270 biletów sprzedanych zostało na koncert zespołu Łydka Grubasa, który odbył się 26 marca (sobota).
Najprawdopodobniej był to największy koncert organizowany w Domu Kultury w Lubawce w ostatnich latach. Członkowie zespołu też byli pod wrażeniem frekwencji.
Obecna trasa koncertowa Łydki Grubasa odbywa się z okazji XX-lecia istnienia zespołu.
„Żarty na bok, czyli XX-Lecie Łydki Grubasa” skupia się na najnowszych utworach zespołu, jak również przypomina te stare, mniej znane utwory. Rapappara, Była, Chiny, Czarna pijawka, Gender, czy Wędzarnia porwały publiczność.
Na zakończenie koncertu widownia odśpiewała Łydce Grubasa sto lat, oczywiście niestandardowo jak na zespół przystało, w przyspieszonym tempie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze