W Centrum Kultury w Kamiennej Górze można było dzisiaj (środa, 4 czerwca) obejrzeć multimedialny program poświęcony 25 rocznicy wolnych wyborów w Polsce.
Program przygotowała grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze pod opieką Tadeusza Kosiby.
Bazując na oryginalnych filmach i zdjęciach młodzież przypomniała historię Polski od czasów II wojny światowej do 4 czerwca 1989 roku, pierwszych wolnych wyborów.
Prezentacja w Centrum odbyła się w ramach tegorocznych Dni Kamiennej Góry ? więcej kliknij tutaj


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze