Rozstrzygnęliśmy konkurs na zadania związane z upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu w Kamiennej Górze. Pieniądze trafią do siedmiu klubów i organizacji.
Kamiennogórski Klub Sportowy OLIMPIA na realizację zadania publicznego ?Łączy nas piłka nożna? otrzymał 70 000 zł; Klubowi Sportowemu ?Contender? Kamienna Góra na realizację zadania publicznego ?Szkolenie i udział w zawodach sportowych mieszkańców gminy miejskiej Kamienna Góra w zakresie sportów walki? przyznano 45 000 zł dotacji; Kamiennogórska Akademia Piłkarska na realizację zadania publicznego ?Organizacja zajęć piłki nożnej i turniejów dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat? - 40 000 zł dotacji; Klub Sportowy Miejski Ośrodek Sportowy Siłowych i Tężyzny Fizycznej ?Relax? na realizację zadania publicznego ?Nie musisz być silny, żeby zacząć, ale musisz zacząć być silnym i zdrowym? - 60 000 zł dotacji; Kamiennogórski Klub Sportowy ?Oyama? na realizację zadania publicznego ?Aktywizacja dzieci i młodzieży z gminy miejskiej Kamienna Góra do udziału w procesie kultury fizycznej i sportu 2021? - 23 000 zł dotacji; Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska-Dolnośląskie na realizację zadania publicznego ?Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych? - 5 000 zł dotacji; Stowarzyszenie ?Podaj rękę? Kamienna Góra na realizację zadania publicznego ?Przygoda z wodą? - 2 000 zł dotacji.
Na zadania związane ze sportem mamy jeszcze do podziału 55 tysięcy złotych. Został już ogłoszony II nabór konkursowy. Oferty można składać w kamiennogórskim ratuszu do 23 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze