Serdecznie zapraszamy dzisiaj (piątek, 10 kwietnia) o godzinie 12:00 na wirtualne spotkanie z organizatorami 21 Toyota Półmaratonu Wałbrzych.
Chcemy porozmawiać z Wami w formie "relacji na żywo" na naszym profilu facebookowym. Oprócz początkowej garści informacji od nas, gorąco zachęcamy Was do zadawania pytań, na które podczas live"a postaramy się Wam odpowiedzieć
Swoje pytania ślijcie na oficjalną skrzynkę - [email protected]
Spotkajmy się - może trochę inaczej, bo wirtualnie :)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze