Reklama

2018, może wcześniej

Jerzy Łuźniak, wicemarszałek województwa dolnośląskiego, przekazał dzisiaj (środa, 20 listopada) mieszkańcom powiatu kamiennogórskiego informacje dotyczące planów budowy drogi S3 z Legnicy do Lubawki.


Marszałek poinformował uczestników konsultacji w sprawie RPO, że wczoraj rozmawiał w Ministerstwie Transportu na budowy tego odcinka drogi. Uzyskał informację, że Polska i Czech złożą wniosek o dofinansowanie jej budowy z środków unijnych w 2018 roku.

? Będziemy zabiegali, aby procedury rozpoczęły się wcześniej ? zapewnił J. Łużniak.

Przypomnijmy, wczoraj droga, na odcinku Nowa Sól - Hradec Kralove, wpisana został do europejskiej sieci bazowej. Rozpoczęcie inwestycji będzie możliwe po złożeniu wspólnego polsko-czeskiego wniosku.

Nie wiadomo na ile zapowiedzi ministerstwa są aktualne po dzisiejszej rekonstrukcji rządu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama