Reklama

2 Rajd Natury

W niedzielę (16 kwietnia) na terenie powiatu kamiennogórskiego będzie można obserwować zmagania kierowców rajdowych. Po drogach powiatu zaplanowano część trasy 2 Rajdu Natury.

2 Rajd Natury będzie drugą rundą MSP Rally Trophy Rajdowego Pucharu Sudetów 2023. W sobotę (15 kwietnia) zaplanowano prolog na terenie Wałbrzycha. W niedzielę (16 kwietnia) kierowcy rywalizować będą na dwóch odcinkach specjalnych. Każdy z nich przejadą trzykrotnie.

Jeden z odcinków wyznaczony został w Starych Bogaczowicach (3, 5, 7), w tej miejscowości będzie również biuro rajdu. Drugi odcinek to trasa Gostków - Pustelnik (2, 4, 6). Trasa dojazdowa między odcinkami wyznaczona został prze Domanów, Marciszów, Kamienną Górę, Jaczków, Nowe Bogaczowice. Ściganie ma się rozpocząć o godzinie 9:50 w Gostkowie.

Reklama

Organizatorzy przewidzieli udział 70 załóg. Na razie udział potwierdziło 58 sportowców. Na starcie pojawią się tak kultowe samochody jak subaru impreza i mitsubishi lancer evo. Zgłoszonych zostało kilka bmw, jest mazda mx-5. Nie zabraknie fiatów seicento i cinquecento oraz 126p.

Więcej informacji: http://walimskiehoryzonty.pl/

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama