W lutym w Lubawce wystąpi Michał Leja z nowym programem stand-upowym. Już teraz można kupować bilety.
W nowym programie Michał Leja porusza tematy, które omijał od lat. Wraca do wspomnień z dzieciństwa, porusza kwestie niepewności dorosłego życia. Nawiązuje do skrywanych lęków i rozterek.
Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Stan-up w Domu Kultury w Lubawce zaplanowany jest na 10 lutego, początek o godzinie 19. Bilety na:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/147134/Lubawka/Micha%C5%82+Leja+Stand-up/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze