Radio Krasnali nadaje od czwartku z Głazów Krasnoludków w Gorzeszowie. Do dzisiaj (niedziela, 19 lipca) udało się nawiązań około 1500 połączeń.
Stacja pracująca z terenu Głazów to już tradycja. Pierwsze nadawanie odbyło się w 2010 roku. W tym roku udało się nawiązać połączenie z m.in. Wenezuelą i USA.
Stacja w Gorzeszowie działa od czwartku. Nadawanie zakończy po Zlocie Krasnali. Stacja działa dzięki pomocy m.in. OSP Pisarzowice i MPWiK w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze