Reklama

14 przeciwko

Podczas dzisiejszej (środa, 28 października) sesji rady miejskiej w Kamiennej Górze radni dyskutowali nad projektem uchwały podnoszącej opłaty za odbiór odpadów.

 

Zgodnie z przygotowanym przez urzędników projektem opłata miała wzrosnąć od 1 stycznia 2021 roku z 20 do 28 zł za osobę. Wzrost kosztów ponoszonych przez mieszkańców miał pokryć wzrost kosztów funkcjonowania systemu odbioru odpadów.

Przeciwko przyjęciu uchwały zagłosowało 14 radnych, nikt nie był za. Uchwała nie została przyjęta, podwyżka nie zostanie wprowadzona w życie.

O planowanej podwyżce pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama