Mieszkaniec Jeleniej Góry, po wizycie w Marciszowie, przez trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu. To efekt dużego przekroczenia dozwolonej prędkości.
Wczoraj policjanci zatrzymali 44-latka prowadzącego volkswagena golfa. W Marciszowie, w terenie zabudowanym, jechał z prędkością 101 km/h.
Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, 13 punktami karnymi oraz stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze