KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA KAMIENNA GÓRA
Zgodnie z Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego w dniu 1 sierpnia 2019 roku o godz. 17:00 zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania. W ramach treningu zostaną włączone na terenie miasta Kamienna Góra syreny alarmowe : - o godz. 17:00 sygnał ?Ogłoszenie alarmu".
Jednocześnie pragniemy poinformować, że wyemitowanie sygnału akustycznego w czasie trwania treningu będzie upamiętniało 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Za utrudnienia przepraszamy.
Burmistrza Miasta
Janusz Chodasewicz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze