aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Bukówka - Paulina Moffitt

Podopieczni Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Bukówce spotkali się dzisiaj (czwartek, 22 marca) z Pauliną Moffitt, autorką książki "Wszystko czego pragniesz...".

 

Szybko okazało się, że część seniorów dobrze zna autorkę książki. P. Moffitt pochodzi bowiem z Bukówki. W tej wsi mieszkała przez 19 lat, wtedy jeszcze jako Paulina Drzewiecka. Mieszkała naprzeciwko obecnej siedziby domu Senior+.

"Wszystko czego pragniesz..." to autobiografia. P. Moffitt, wykorzystując swoje przeżycia, próbuje mobilizować czytelników do realizowania marzeń. Sama ruszyła w świat mając 19 lat. Rodziny nie było stać na opłacenie studiów, więc nastolatka postanowiła wyjechać na rok do Francji, pracując jako opiekunka do dziecka zarobić pieniądze i nauczyć się języka. Plany jedna zmieniła. Do Polski wróciła po 14 latach, znając cztery języki obce, z mężem i bagażem doświadczeń. Przez 7 lat pływała po całym świecie na statkach wycieczkowych. Zarządzała hotelami. Obecnie mieszka we Wrocławiu. W książce opisuje zarówno pozytywne doświadczenia, jak i trudne chwile. Na swoim przykładzie pokazuje sposoby wydobycia talentu, rozwój.

W spotkaniu uczestniczyli również mieszkańcy Bukówki i okolic oraz dzieci z placówki w Miszkowicach.

Książka ukazała się w sprzedaży 16 marca. Już jutro kolejne spotkanie z autorką. Tym razem w Domu Kultury w Lubawce o godzinie 17:00.

Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Bukówce

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA