aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Sołtys i rada sołecka Szarocina zapraszają na bal karnawałowy, który odbędzie się 25 lutego.

Orzeł LubawkaDzisiaj (niedziela, 19 lutego) piłkarze Orła Lubawka i Włókniarza Chełmsko Śląskie rozegrali sparing. Mecz rozegrany został w Wałbrzychu.

MUKN Pod Stróżą MiszkowiceDzisiaj (niedziela, 19 lutego) drugiego dnia zawodów w Dusznikach Zdroju rozegrane zostały biegi indywidualne stylem dowolnym. Zawody zaliczane są do cyklu Bieg na Igrzyska. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.

fot. via Centrum Kultury w Kamiennej Górze

Dzisiaj (niedziela, 19 lutego) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyło się pierwsze podczas tegorocznych ferii spotkanie z cyklu "Mamo, Tato Ferie z Teatrem!".

Kamienna Góra - podlodowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto"

Dzisiaj (niedziela, 19 lutego) po kilkunastu latach przerwy koło PZW Kamienna Góra "Miasto" zorganizowało Podlodowe Mistrzostwa w kategorii senior.

Lubawka - kolizja

Przez kilkanaście minut nieprzejezdna była droga krajowa nr 5 w Lubawce. W tej chwili (godzina 13:50) ruch odbywa się jednym pasem.

Szkoła Podstawowa w Miszkowicach organizuje VI Powiatowy Konkurs Wielkanocny. Udział w nim mogą brac uczniowie szkół podstawowych z powiatu kamiennogórskiego.

MUKN Pod Stróżą MiszkowiceDzisiaj (sobota, 18 lutego) w Dusznikach Zdroju odbyły się kolejne zawody w narciarstwie biegowym zaliczane do cyklu "Bieg na igrzyska".

Dzisiaj (sobota, 18 lutego) w Olsztynie odbywa się gala ACB 53, jednej z najlepszych organizacji MMA w Europie.

KS Sudety Kamienna Góra : KS Jelenia Góra

Siatkarze KS Sudety Kamienna Góra podejmowali dzisiaj (sobota, 18 lutego) najsłabszą drużynę trzeciej ligi. KS Jelenia Góra okazał się jednak trudnym przeciwnikiem.

Pisarzowice - turniej halowej piłki nożnej

Sześć drużyn uczestniczyło dzisiaj (sobota, 18 lutego) w Mistrzostwach Powiatu Kamiennogóskiego Chłopców do lat 13 w halowej piłce nożnej.

Aktualizacja 15:45
Publikujemy wyniki turnieju

Kamienna Góra - Centrum Kultury

Nadal nie ma wykonawcy remontu budynku Centrum Kultury i Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze. Trzeci przetarg został dzisiaj (piątek, 17 lutego) unieważniony.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało wyniki części konkursów o dofinansowanie w ramach ministersialnych programów na 2017 rok. Wśród beneficjentów są instytucje z powiatu kamiennogórskiego.

Chełmsko Śląskie - turniej unihokeja

W ramach propozycji przygotowanych na ferie zimowe dzisiaj (piątek, 17 lutego) w Chełmsku Śląskim rozegrany został turniej unihokeja.

Kamienna Góra - zalew

Czternaście drzew wyciętych zostało nad kamiennogórskim zalewem.  Większość w środkowej części obiektu, tej z Wodnikiem i molem.