aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. użyczone

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj (środa, 28 października) w Dębrzniku. Na plac przydrożnego komisu samochodowego wpadł volkswagen passat.

WOŚP Lubawka

W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra, dlatego zachęcamy do zapisów wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami 29. Finału WOŚP prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 75 74 11 362.

S3 - fot. strona projektu

Wykonawcy dwóch odcinków drogi ekspresowej S3 przekazali nowe informacje o zaawansowaniu prac.

fot. relacja wideo z sesji

Podczas dzisiejszej (środa, 28 października) sesji rady miejskiej w Kamiennej Górze radni dyskutowali nad projektem uchwały podnoszącej opłaty za odbiór odpadów.

lzsW sobotę (24 października) w Stanowicach k/Oławy został rozegrany Finał Dolnośląski w Warcabach 100 Polowych rozgrywany w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

fot. relacja wideo z sesji

Grupa pięciorga radnych zaproponowała, aby na dzisiejszej (wtorek, 27 października) sesji rady powiatu przyjąć apel do prezydenta Polski w sprawie tzw. ustawy "piątka dla zwierząt".

zus Jeżeli nasi klienci posiadają zawiadomienie o skierowaniu na rehabilitację leczniczą ZUS, które ma rozpocząć się po 24 października 2020 roku – apelujemy, by nie jechali do sanatorium, tylko pozostali w domu.

fot. Arkadiusz Jaskuła / Potrójna Korona

Paweł Kielar, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego ukończył górski maraton w Sudetach - Potrójną Koronę. Impreza odbywała się w sobotę i niedzielę.

WOŚP Kamienna Góra

Czekamy na wolontariuszy 29 FINAŁU WOŚP.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną.

Kamienna Góra -  manifestacja

W Kamiennej Górze, podobnie jak w wielu innych miejscowościach w Polsce, odbył się dzisiaj (poniedziałek, 26 października) kolejny protest mieszkańców niezadowolonych z wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

nekrlog - Diecezja Legnicka

dolny slaskSzanowni Państwo
Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji wywołało falę społecznego oburzenia. Tysiące obywatelek i obywateli w całym kraju wyszło na ulice, aby wyrazić swoje niezadowolenie. Decyzja Trybunału Konstytucyjnego narusza postanowienia tzw. kompromisu aborcyjnego z 1993 roku, pozbawiając Kobiety prawa wyboru i decydowania o swojej przyszłości. Uderza także w poczucie bezpieczeństwa, które jest zagwarantowane w Konstytucji. Prawo powinno służyć obywatelom. Prawo, które narusza godność człowieka, jest prawem złym i należy je zmienić.

Kamienna Góra - protest rolników

Przed biurem poselskim Marzeny Machałek (PiS) w Kamiennej Górze odbył się dzisiaj (poniedziałek, 26 października) protest przedstawicieli rolników z powiatu kamiennogórskiego.

siatkowka

Dzisiaj (niedziela, 25 października) kolejny turniej rozegrały siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra. Turniej miał się odbyć w Kamiennej Górze, ale z powodu zamknięcia sali, przeniesiony został do Lubina.

Kolejka 12 - 24-25 października

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA