aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Lubawka - logo

Podczas dzisiejszej (czwartek, 27 kwietnia) sesji radni Lubawki zobaczyli sześć propozycji nowego loga miasta.

Monika Stanek-Gamoń - skarbnik

Na dzisiejszej (czwartek, 27 kwietnia) sesji radni Lubawki zapoznali się z wykonaniem budżetu za 2016 rok oraz udzieleniem absolutorium burmistrzowi.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1 - Zespół Szkół Specjalnych

Dzisiaj (czwartek, 27 kwietnia) w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji projektu integracyjnego realizowane przez tę szkołę oraz Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze.

fot. PTTK Kamienna Góra

W niedzielę (23 kwietnia) grupa pieszych turystów zebrała się na przystanku PKS przy al. Wojska Polskiego by udać się na trzecią wycieczkę Rajdu Poznajemy Góry. W planie było przejście ok. 17 km z Bukowca do Czarnowa.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze od dzisiaj (czwartek, 27 kwietnia) jest nowa osoba kierująca placówką. Będzie pełnić obowiązki dyrektora do czasu ogłoszenia i rozstrzygnięcia konkursu.

fot. via ZSZiO Kamienna Góra

Wczoraj (środa, 26 kwietnia) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów z powiatu kamiennogórskiego i wałbrzyskiego.

Grupa I - Kolejka 16 - 29-30 kwietnia
Gruap II - Kolejka 13 - 29-30 kwietnia

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

nowy Stop - Kamienna Góra - Kowary

Uwaga kierowcy, zmieniło się oznakowanie przejazdu kolejowego na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra-Kowary.

ZSZiO Kamienna Góra - dzień otwarty

Przedstawiciele kamiennogórskiej komendy policji uczestniczyli dzisiaj (środa, 26 kwietnia) w dniu otwartym zorganizowanym w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

gmina Kamienna Góra - sesja

Na terenie gminy Kamienna Góra jest 97 czynnych strażaków ochotników. Sprawozdanie z działania Ochotniczych Straży Pożarnych wysłuchali dzisiaj (środa, 26 kwietnia) radni gminni.

policja Porwali mnie, wożą w bagażniku, nie wiem gdzie jesteśmy - tak mogło brzmieć telefoniczne zgłoszenie odebrane w poniedziałek przez policję.

Kamienna Góra - dzień otwarty w ZSO

Dzisiaj (środa, 26 kwietnia) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się Dzień Otwarty. Pracownicy szkoły i uczniowie zachęcali gimnazjalistów do rozpoczęcia nauki w liceum ogólnokształcącym.