aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Flunk

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się dzisiaj (piątek, 18 października) 63. koncert z cyklu Koncert Miesiąca. Tym razem widzowie mogli wysłuchać muzyki dwóch grup.

Chełmsko Śląskie - gminny Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiaj (piątek, 18 października) w szkole w Chełmsku Śląskim odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Na terenie powiatu kamiennogórskiego odbędą się dwa spotkania dotyczące postępowania w przypadku znalezienia niewybuchu.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 18 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju chłopców. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Chełmsko Śląskie

Realizatorzy inicjatywy Działaj Lokalnie w Lubawce „ Wspólnie dla Chełmska” Szczepan Zając i Damian Skorupiński kończą pracę nad projektem „ Historia nie skończona” .

Kamienna Góra - koncert

W niedzielę (20 października) w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbędzie się Koncert dla Jana Pawła II.

Krzeszów

Czy wiecie, że w Krzeszowie znajdują się szczątki ciał Apostołów? A także relikwie Świętych i Męczenników nawet z pierwszych wieków naszej ery?

Krzeszów - OSP

Strażacy z Krzeszowa pochwalili się dzisiaj powrotem do jednostki wyremontowanego wozu bojowego na podwoziu jelcza. Samochód przez pół roku przechodził gruntowny remont.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 17 października) w Lubawce rozegrany został Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt. Były to zawody zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

ZSS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 17 października) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych realizowali projekt "Tworzymy jesienną spiżarnię", w ramach którego samodzielnie przygotowywali przetwory z warzyw według przepisów podpartych instrukcjami obrazkowymi.

Krzeszów - sadzenie krokusów

Z inicjatywy sołtysa Krzeszowa, w dniu dzisiejszym (czwartek, 17 października) uczniowie klasy 7a Szkoły Podstawowej w Krzeszowie wraz z Patrycją Dąbrowską- Wiśniewską i B. Nowak w centrum Krzeszowa zasadzili dwa tysiące krokusów, które będą wiosenną ozdobą miejscowości.

Opawa

Dzisiaj (czwartek, 17 października) w Opawie odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę świetlicy. - Niemożliwe stało się możliwe - ocenił sołtys Piotr Król.

Kamienna Góra - Tomasz Stockingera

Centrum Kultury i Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zapraszają na koncert Tomasz Stockingera.

Kamienna Góra - teatr

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał!".

Kolejka 11 - 19-20 października

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku