aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
MGOK Lubawka

W najbliższą niedzielę (24 września 2017 r. ) o godzinie 13:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórskiej 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Rafała Krzemińskiego "Romantyzm, symbolizm, groza".

fot. via ZSO Kamienna Góra

Wczoraj (wtorek, 19 września) na auli szkolnej Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze uczniowie klasy 2a gimnazjum i 1a liceum wzięli udział w dwugodzinnych warsztatach w ramach programu edukacyjnego Wrocławskiego Teatru Pantomimy "Pierwszy dzwonek".

fot. Przedszkole nr 2 Kamienna Góra

W Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze obchodzony był dzisiaj (środa, 20 września) Dzień Przedszkolaka.

Mężczyźni, kobiety, dzieci – wszyscy kochają piękne samochody. Motoryzacja to temat, który potrafi rozgrzać do czerwoności… Galeria Nowy Rynek w najbliższy weekend zaprasza wszystkich motofanów z okolic Jeleniej Góry na drugą edycję targów Auto Moto Show.

Cech w Kamiennej Górze informuje, że wręczenie świadectw czeladniczych odbędzie się 22 września (piątek) o godz. 11, w sali witrażowej ratusza.
Zapraszamy wszystkich młodych czeladników i pracodawców.

ZUS

Jeśli nie będziesz miał indywidualnego numeru konta bankowego - w styczniu nie zapłacisz składek ZUS. Dotychczasowe konta w styczniu będą już zamknięte. W zamian - wcześniej dostaniesz od nas jeden numer bankowy, którego ostatnie cyfry to twój numer NIP. Jednym przelewem zapłacisz wszystkie składki od razu.

Zbliża się kolejna walka zawodnika kamiennogórskiego klubu Contender w octagonie. 30 września walczyć będzie Łukasz Charzewski.

Kamienna Góra - XVII Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biegach Przełajowych

Dzisiaj (wtorek, 19 września) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się XVII Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biegach Przełajowych.

fot. via PSP Kamienna Góra

W dniu 15 września 2017 roku Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu powołał bryg. Sławomira Graczyka na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze.

Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 20 do 24 września 2017

Kamienna Góra - Centrum Kultury - Mamo, tato teatr przyjechał!

Centrum Kultury w Kamiennej Górze kontynuuje cykl "Mamo, tato teatr przyjechał!". Przedstawienia odbywać się będą w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Kamienna Góra - ul. Towarowa

Jak informują internauci, w okolicach ul. Towarowej w Kamiennej Górze pracuje duża liczba ratowników: strażaków, policjantów, pracowników pogotowia ratunkowego.

Aktualizacja 19.09.2017.

Chełmsko Śląskie

Dzisiaj (poniedziałek, 18 września) dzieci z przedszkola i klas pierwszych szkoły podstawowej z Chełmska Śląskiego odwiedzili nietypowi goście.

Wczoraj (niedziela, 17 września) odbył się kolarski wyścig na dystansie 42 km z Karpacza do Szklarskiej Poręby.

Kamienna Góra - biegi przełajowe

Dzisiaj (poniedziałek, 18 września) na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze rozegrane zostały sztafetowe biegi przełajowe reprezentacji szkół podstawowych z powiatu kamiennogórskiego.