aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Orzeł Lubawka : Unia Bardo Śląskie

W trzeciej kolejce IV ligi piłkarze Orła Lubawka podejmowali Unię Bardo Śląskie. Po pierwszej połowie wydawało się, że gospodarze odniosą łatwe zwycięstwo.

bukowka

W czwartek (20 sierpnia) w Bukówce będzie można zbudować hotel dla pszczół. Tego dnia o godzinie 11:00 na nowym placu zabaw rozpoczną się warsztaty dla dzieci.

15 sierpnia przypada w Polsce podwójne święto - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej) oraz Święto Wojska Polskiego. Dzień ten jest ustawowo wolny od pracy. Ze względu, że jest to sobota, pracodawcy oddają wolne w innym terminie.

 kosciuszki

Sąd w Kamiennej Górze postanowił zastosować areszt tymczasowy dla kierowcy passata, który uciekając przed policją wpadł do rzeki.

Orzeł Lubawka

Już w najbliższą środę kolejny mecz IV ligi dolnośląskiej rozegra Orzeł Lubawka. Tym razem przeciwnikiem będzie Unia Bardo Śląskie.

IMWG-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:30 do 23:00 11 sierpnia.

fot. policja

04 sierpnia br. tuż przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, otrzymał zgłoszenie, że na terenie Pisarzowic kilku mężczyzn ukradło z jednej z posesji quad i zielonym fordem oddalili się w nieznanym kierunku. Kamiennogórscy policjanci w wyniku niezwłocznie podjętych czynności ustalili, że sprawcy mogli odjechać w kierunku Kowar. O zdarzeniu poinformowali tamtejszych policjantów, przekazując im wszystkie ważne informacje, jakie uzyskali na miejscu zdarzenia.

fot. policja

Policjanci na początku sierpnia br. tuż przed 01:00 w nocy otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Marciszowa awanturuje się pijany i agresywny mężczyzna.

straz Gmina Marciszów chce kupić lekki wóz strażacki. Samochód ma trawić do OSP Pastewnik. Dzisiaj gmina opublikowała ogłoszenie o zamówieniu takiego pojazdu.

IMGW-PIB wysał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 11:00 10 sierpnia do 0:00 11 sierpnia.

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Orzeł Lubawka

W drugiej kolejce IV ligi piłki nożnej lubawski Orzeł rozegrał wyjazdowe spotkanie z Piastem Żerniki.

Chełmsko Śląskie - Skrawek

Galeria Skrawek w Chełmsku Śląskim zaprosiła dzisiaj (niedziela, 9 sierpnia) na warsztaty tworzenia dekoracji ze szkła z odzysku. Domek Tkaczy numer 19 zapełnił się twórcami naszyjników, zawieszek, breloczków.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA