03/04/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
W dniu 3 kwietnia 2025 roku uczniowie klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wzięli udział w krajoznawczej wycieczce do Chełmska Śląskiego. Podczas spotkania z historią szkoły i miasta, odwiedzili Ekomuzeum i salę lekcyjną z lat 50. XX wieku. Zwiedzili również dziedzictwo kulturowe, jak Zespół Apostołów i Izby Tkackie. Wspaniale spędzony dzień wypełniony był ciekawymi prelekcjami, warsztatami i bogatą historią regionu.