Wróć do artykułu

Inspirujące spotkanie przyrodniczo-historyczne w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym KPN Pałac Sobieszów. ###1386704

16/11/2024 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info

Fotografie Turystyka Kamienna Góra

W dniu 14 listopada 2024 roku uczniowie klas III c i III d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyli fascynującą wycieczkę do Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego KPN ‘Pałac Sobieszów”. Zwiedzili multimedialną wystawę „Klimatyczne Karkonosze”, poznając zjawiska przyrodnicze i uczestniczyli w lekcji historycznej oraz terenowej grze BINGO. Pełni wrażeń i nowych doświadczeń, zadowoleni i pełni radości, spędzili niezapomniany dzień w otoczeniu przyrody i historii.

Szkoła Podstawowa nr 1, Jerzy Rubach, PTSM Kamienna Góra - zdjęcia

Reklama