Po raz piąty z rzędu kamiennogórska drużyna piłkarskich żaków pod wodzą trenera Pawła Nowaka wygrała turniej.
Młodzi kamiennogórscy piłkarze tym razem zdominowali zawody w Jeleniej Górze. W czterech meczach strzelili 17 bramek. Druga drużyna Olimpii zajęła trzecie miejsce strzelając 8 bramek.
Skład drużyn:
Olimpia I: Polewski, Jankowski (1 bramka), Wudniak, Machaj (1 bramka), Wąs, Zioła ( 0 bramek), Karolewski, Haponiuk (5 bramek)
Olimpia II: Grzyb, Olszewski (2 bramki), Olszak (1 bramka), Czubaj (1 bramka), Kuliś (2 bramki), Schabiński, Morański(1 bramka), Pakiet(1 bramka)
Drużyna Żaków wraz z trenerem składa podziękowania dla I oddziału Banku Zachodniego w Kamiennej Górze, prezesowi Olimpii Tomaszowi Szopie oraz rodzicom za zasponsorowanie nowych strojów piłkarskich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze