Reklama

Zwycięstwo żaków

Po raz piąty z rzędu kamiennogórska drużyna piłkarskich żaków pod wodzą trenera Pawła Nowaka wygrała turniej.


Młodzi kamiennogórscy piłkarze tym razem zdominowali zawody w Jeleniej Górze. W czterech meczach strzelili 17 bramek. Druga drużyna Olimpii zajęła trzecie miejsce strzelając 8 bramek.

Skład drużyn:

Olimpia I: Polewski, Jankowski (1 bramka), Wudniak, Machaj (1 bramka), Wąs, Zioła ( 0 bramek), Karolewski, Haponiuk (5 bramek)

Olimpia II: Grzyb, Olszewski (2 bramki), Olszak (1 bramka), Czubaj (1 bramka), Kuliś (2 bramki), Schabiński, Morański(1 bramka), Pakiet(1 bramka)

Drużyna Żaków wraz z trenerem składa podziękowania dla I oddziału Banku Zachodniego w Kamiennej Górze, prezesowi Olimpii Tomaszowi Szopie oraz rodzicom za zasponsorowanie nowych strojów piłkarskich.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama