AS Krzeszów na inaugurację ligi młodzika młodszego wygrał na wyjeździe z Uczniowskim Klubem Sportowym "Olimpijczyk" Wałbrzych.
AS-y zagrały w składzie: Łukasz Szampera, Miłosz Piechota, Maksymilian Wyrwał, Franek Zając, Franek Niciejewski, Dominik Szampera, Michał Dubiel, Franek Falkowski, Grzegorz Baran, Tymek Wyrostek, Bartek Kołodziejski, Piotr Kachniarz, Kacper Berdechowski, Tymon Czuba, Krzysztof Świerad, Damian Jańczyk, Marcel Pietrzykowski,
UKS Olimpijczyk Wałbrzych : AS Krzeszów - 2:4
Bramki dla drużyny z Krzeszowa zdobyli: Falkowski, Jańczyk (x2), Kachniarz.
W piątek w drugiej kolejce rozgrywek AS zagra w Kamiennej Górze z KAP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze